Sídlo: Děvínská 1961/4, 150 00 Praha 5 Tel.: +420 251 556 297 E-mail: mail@medilas.cz

    Aktuálně jste zde!
  • Úvod
  • XION EndoCompact Veezar

XION EndoCompact Veezar

XION Veezar...

...znamená novou, výkonnou zobrazovací platformu v endoskopii.

EndoCOMPACT Veezar se skládá z interaktivní konzole s integrovanými úchyty nejdůležitějších zobrazovacích nástrojů používaných v ORL medicíně a foniatrii. V kombinaci s panelovým počítačem a softwarovou platformou DiVAS má uživatel k dispozici kompletní pracovní stanici pro všechny endoskopické aplikace.

Různé požadavky, různé vybavení

Různé potřeby diagnostiky lze pokrýt různým vybavením. Vyšetření hlasové diagnostiky, včetně použití stroboskopie, otoskopie nebo diagnostiky polykání, vyžadují individuální vybavení a dokumentaci.

Nová definice ergonomie

Když uživatel vezme přístroj z konzoly, příslušné senzory to rozpoznají a automaticky spustí odpovídající režim vyšetření. To umožňuje mimořádně efektivní a intuitivní práci.

Vždy tam, kde ji potřebujete

Existuje řada způsobů, jak lze konzolu EndoCOMPACT Veezar a panelový počítač XION integrovat do široké škály prostředí zařízení. Ať už jako mobilní systém na pojízdném stojanu, na kloubovém rameni nebo namontovaný přímo na ORL léčebné jednotce: EndoCOMPACT Veezar je přesně tam, kde ho potřebujete.

Komponenty systémů EndoCOMPACT Veezar

Videonazofaryngoskopy Veezar FN10 a FN20

Flexibilní videonazofaryngoskopy Veezar FN10 a FN20 kombinují obraz s vysokým rozlišením a dokonalé osvětlení do optimálně ovladatelného přístroje.

Zmenšený průměr FN20 snižuje zátěž pacienta a umožňuje také vyšetření batolat a kojenců.

Videootoskop Veezar VO10

Videootoskop Veezar VO10 je ideální pro otoskopické aplikace. Integrovaný LED zdroj světla a obrazový snímač s vysokým rozlišením poskytují brilantní obraz. Integrovaný systém předehřevu účinně zabraňuje zamlžování čočky.

Kompaktní kamera Veezar CF20

Kompaktní kameru Veezar CF20 lze kombinovat se všemi pevnými standardními endoskopy a laryngoskopy. Dokonalý nástroj je tak vždy po ruce.

Osvětlovací hlava Veezar IH10

Osvětlovací hlava Veezar IH10 umožňuje efektivní a homogenní osvětlení rigidních a flexibilních endoskopů. Při stroboskopických vyšetřeních lze pomocí integrovaného mikrofonu určit základní frekvenci a hladinu akustického tlaku hlasivek i akustický záznam při FEES.

DiVAS 2.8

Modulární software DiVAS slouží k záznamu, zpracování a správě dat o pacientech a vyšetřeních, jako jsou data endoskopických snímků a data hlasových diagnostických vyšetření.​